Львів
Наш склад
ТЕЛ.
098 058 09 52
Час роботи
ПН - ПТ 10 - 18, СБ 10 - 15
E-MAIL
kangazlviv@gmail.com
Viber
0980580952

Емулятор форсунок Stag вироблений в Польщі компанією AC Spolka Akcyjna, яка широко відома і популярна як виробник автомобільної електроніки і компонентів для газобалонного обладнання на автомобілі. Пристрій застосовують в ГБО четвертого покоління для відключення бензинових форсунок, а також емуляції сигналу про їх роботу на штатний блок керування. Іншими словами емулятор відключає форсунки, але подає сигнал про їх роботу на блок керування при роботі двигуна на газі.
Емулятор для ГБО працює як самостійний пристрій, що не вимагає додаткового обслуговування. Корпус зроблений з міцного пластику, має проводку з універсальними роз'ємами для бензинових форсунок і герметичний роз'єм для підключення до блоку. Емулятор Стаг оснащений потенціометром, який не допускає зупинку двигуна при проходженні газом дистанції від редуктора до двигуна.
Напруга живлення становить 12 Вольт, живлення відбувається через газовий електромагнітний клапан (котушку). Кріплення під капотом автомобіля передбачено через монтажний отвір на корпусі. Необхідно уникати потрапляння вологи і води всередину блоку.
Stag ISE D-4 розроблений для автомобілів марки Toyota  з  мотором 1AZ-FSE 2.0L VVTi D4 безпосереднім вприскуванням бензину. Під бензинові форсунки з активним опором - 100 Ом.
Емулятор STAG ISE D-4 використовується для 4-х циліндрових бензинових двигунів інжекторного типу. Гарантійне обслуговування пристрою становить 12 місяців
після придбання. Заводське кодування - WEG-695AH-. Підійде для систем із нафтовим зрідженим газом (пропан-бутан) і стисненим природним газом (метан).

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Емулятор відключення інжектора Stag 4 циліндри ISE D-4 (WEG-695AH)

  • Наявність: Немає в наявності
  • 840 грн.