Львів
Наш склад
ТЕЛ.
098 058 09 52
Час роботи
ПН - ПТ 10 - 18, СБ 10 - 15
E-MAIL
kangazlviv@gmail.com
Viber
0980580952

Емулятор відключення інжектора Lecho E4 призначений для відключення інжектора, а також емуляції бензинових форсунок під час роботи 4-х циліндрового двигуна автомобіля на газі. Пристрій імітує роботу бензинових форсунок з номінальним опором 100 Ом. Перехід з бензину на газ проходить з тимчасовою затримкою, яку можливо встановити за допомогою потенціометра. Це допомагає запобігти незручності при заміні виду споживаного палива, адже для проходження дистанції від редуктора до циліндрів газової суміші потрібен час. Тимчасова затримка встановлюється в межах від 0 до 5 секунд. Червоний LED діод, який розташований з іншого боку від роз'єму, сигналізує за допомогою свічення про момент відключення вприскування.
Емулятор форсунок Лехо Е4  застосовують в ГБО 2 покоління. У системах ГБО 4 покоління емулятор вбудований в газовий електронний блок керування. Призначений для 4-х циліндрових двигунів інжекторного типу. Застосовувати можна як при
встановленні пропану, так і метану.
Сигнал для закінчення або початку роботи емулятор бере з перемикача виду палива, в салоні автомобіля. Проводку емулятора підключають до бензинової форсунки і сигнального кабелю вприскування. Живлення бере з електромагнітного клапана газу.
Емулятор відключення форсунок комплектують 4-х канальною проводкою з роз'ємами для бензинових форсунок Europa/Bosch. На блоці емулятор є отвір для кріплення. Не потребує додаткового обслуговування. Зроблений в Польщі, має гарантію 1 рік. Сертифікований: E8 67R-013512.
Комплектація:
Блок E4;
4-х циліндрова проводка з роз'ємами Bosch;
Інструкція.

Кількість циліндрів
Роз'єм Europa/Bosch
Кількість циліндрів 4
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Емулятор відключення інжектора Lecho E4 Europa/Bosch

  • Наявність: Немає в наявності
  • 470 грн.