Львів
Наш склад
ТЕЛ.
098 058 09 52
Час роботи
ПН - ПТ 10 - 18, СБ 10 - 15
E-MAIL
kangazlviv@gmail.com
Viber
0980580952

Комплект поставки:
1. Блок емулятора 6 циліндрів з роз'ємами;
2. Проводка на шість бензинових форсунок з роз'ємами Europa/Bosch.
Універсальний емулятор Atiker буде необхідний при монтажі газобалонних систем другого покоління на інжекторні автомобілі з 6 циліндрами. Пристрій імітує роботу бензинових форсунок і подає відповідний сигнал на штатний автомобільний блок керування. У ГБО третього і четвертого покоління це завдання виконує вбудований в електронному блоці керування емулятор. Сумісний під роботу з бензиновими форсунками, що мають активний опір до 100 Ом. Емулятор форсунок виконаний в пластиковому корпусі, роз'єм для підключення проводки володіє гумовим захистом. При монтажі слід уникати місць, де можливий вплив вологи і води.
На корпусі розташований кріпильний отвір для монтажу під капотом авто. Струм живлення становить 12 Вольт, з'єднується з електромагнітною котушкою газового клапана.
Пристрій випускається відомим в Україні брендом Atiker Autogas Systems. Країна виробництва - Туреччина. Код в каталозі виробника - K01.EM3102.06. Поєднується з газобалонними системами на пропані (зріджений вуглеводневий газ) і метан (природний стиснений газ). На емулятор діє гарантія, яка становить 24 місяці.

Кількість циліндрів
Роз'єм Europa/Bosch
Кількість циліндрів 6
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Емулятор відключення інжектора Atiker 6 циліндрів з роз'ємами Europa/Bosch (K01.EM3102.06)

  • Наявність: Немає в наявності
  • 614 грн.