Львів
Наш склад
ТЕЛ.
098 058 09 52
Час роботи
ПН - ПТ 10 - 18, СБ 10 - 15
E-MAIL
kangazlviv@gmail.com
Viber
0980580952
  • Емулятор відключення інжектора Atiker 4 цил.

Емулятор бензинових форсунок необхідний при монтажі газобалонного обладнання другого покоління на інжекторні автомобілі. Пристрій відключає бензинові форсунки, і в той же час імітує сигнал про їхню роботу на штатний блок керування. У системах 3-го і 4-го покоління функція емулятора вбудована в газовому контролері. Дана модель використовується для паливних форсунок з активним опором до 100 Ом.
Комплектація включає:
1. Блок емулятора 4-х канальний;
2. Проводка 4-х канальна з роз'ємами універсального зразка (без фішок) на бензинові форсунки.
Живлення емулятора становить 12 Вольт, здійснюють його через котушку електромагнітного клапана газу. По закінченню монтажу, зазвичай, не вимагає періодичного обслуговування. Для захисту від попадання вологи, емулятор має герметичний пластиковий корпус, а роз'єм для підключення оснащений гумовим захистом. Для кріплення під капотом автомобіля передбачено кріпильний отвір на корпусі.
Емулятор Атікер відрізняється невисокою вартістю в порівнянні з аналогічними показниками продукції конкурентів. Виготовляє пристрій відомий турецький бренд Atiker Autogas Systems & LPG Tanks. На пристрій діє гарантія 24 місяці. Сфера застосування - системи на пропан-бутані або метані.
 

Кількість циліндрів
Роз'єм Універсальний
Кількість циліндрів 4
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Емулятор відключення інжектора Atiker 4 цил.

  • Наявність: Немає в наявності
  • 240 грн.