Львів
Наш склад
ТЕЛ.
098 058 09 52
Час роботи
ПН - ПТ 10 - 18, СБ 10 - 15
E-MAIL
kangazlviv@gmail.com
Viber
0980580952

Емулятор відключення форсунок Stag 4 циліндри з роз'ємами Europa/Bosch призначається для відключення інжектора, а також для емуляції форсунок під час функціонування 4-х циліндрового двигуна на газовій суміші. Емулятор Стаг 4 , здатний імітувати роботу бензинових форсунок з активним опором 100 Ом. Зміна бензину на пропан проходить з затримкою часу, яку можна встановити потенціометром на корпусі емулятора. Ця потрібна опція допомагає не допустити зупинку двигуна, адже для подолання дистанції від редуктора до циліндра газу потрібен час. Пауза встановлюється від 0 до 5 секунд.
Емулятор відключення бензинового інжектора Stag2-E4 не вимагає додаткового обслуговування, виготовлений в Польщі, має офіційну гарантію 12 місяців.
Застосовують для ГБО 2 покоління (встановлення газобалонного обладнання на інжекторні автомобілі). Тільки для 4-х циліндрових автомобілів з встановленим пропаном або метаном.
Живлення емулятора відбувається через електромагнітний газовий клапан (котушку). Зміна режиму перемикача є сигналом для кінця або початку роботи пристрою.
Має в комплекті проводку з роз'ємами Bosch, завдяки яким проводку не потрібно різати. Це істотно прискорює процес монтажу пристрою. Проводку підключають до бензинової форсунки і сигнальному кабелю бензинового вприскування. На корпусі розташовано отвір для кріплення емулятора.
Комплектація:
Блок емулятора;
4-х циліндрова проводка, з роз'ємами;
Інструкція

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Емулятор відключення форсунок Stag2E-4 (WEG-34AH-)

  • Наявність: Немає в наявності
  • 437 грн.

Рекомендовані товари
Електроклапан бензину OMB

Електроклапан бензину OMB - пристрій, який здійсню..

326 грн.

Емулятор лямбда зонда Tamona ZOND-4

Емулятор лямбда зонда ZOND-4 служить для оптимізац..

400 грн.

Перемикач AEB 725 інжектор з індикацією

Перемикач AEB 725 служить в системах газового обла..

497 грн.

 Перемикач інжекторний  Tamona PG-2

Кнопка Tamona PG-2 використовується у другому поко..

247 грн.