Львів
Наш склад
ТЕЛ.
098 058 09 52
Час роботи
ПН - ПТ 10 - 18, СБ 10 - 15
E-MAIL
kangazlviv@gmail.com
Viber
0980580952

Емулятор ZOND-6 - це пристрій для корегування показань лямбда в автотранспортному засобі з встановленим газобалонним обладнанням. Коректор TAMONA ZOND-6 усуває помилки, які виникають в штатному бензиновому бортовому комп'ютері. В результаті, скорегований сигнал надходить на електронний блок керування і двигун може працювати як на збагаченій, так і на збідненій суміші. Завдяки цьому лямбда зонд може нормально функціонувати на необхідних паливних сумішах.
Tamona Zond-6 сумісний під роботу з лямбда зондами, у яких сигнал про багату суміш досягає показника 1 Вольт, а сигнал про бідну суміш близький до нульового значення. Коректор приймає сигнал від лямбда-зонду, обробляє його і показує інформацію про стан паливної суміші. Пристрій оснащений світлодіодом, який вказує стан паливної суміші:
Світіння зеленим кольором – вказує на збіднену суміш;
Світіння жовтим – вказує на нормальну суміш;
Світіння червоним – вказує на збагачену суміш.
Також є можливість вибору форми сигналу, за допомогою перемикача всередині емулятора. Розімкнуті контакти дають прямокутний сигнал, а замкнуті – пилкоподібний. Окремо необхідно зазначити, що застосування пристрою актуально при справному лямбда зонді.
Виробник пристрою - литовський завод Tamona. Виробник надає гарантію 12 місяців на емулятор Зонд-6, яка діє з моменту придбання. Пристрій застосовують в газобалонних системах другого або третього покоління для інжекторних автомобілів. У четвертому поколінні емулятор лямбда зонду зазвичай вбудований в газовий контролер.
Комплектація включає в себе:
1. Емулятор Zond-6;
2. Комплект проводки;
3. Інструкція.
 

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Емулятор лямбда зонда TAMONA ZOND-6

  • Наявність: Немає в наявності
  • 400 грн.

Рекомендовані товари
Емулятор відключення інжектора Stag2E-4 (WEG-331AH)

Емулятор відключення інжектора Stag 4 циліндри з у..

309 грн.