Львів
Наш склад
ТЕЛ.
098 058 09 52
Час роботи
ПН - ПТ 10 - 18, СБ 10 - 15
E-MAIL
kangazlviv@gmail.com
Viber
0980580952

Емулятор лямбда зонда ZOND-4 служить для оптимізації складу газо-повітряної суміші в автомобілях з встановленим газобалонним обладнанням. Емулятор Зонд-4, сприяє збільшенню потужності автомобіля, а також зменшенню витрат газового палива. Слід зазначити, що коректна робота пристрою можлива у випадках, коли справний лямбда зонд автомобіля. Працює з ГБО 1, 2 і 3 покоління. Вид палива - пропан і метан. Виробник емулятора - UAB Tamona (Литва). Гарантія становить – 12 місяців.
Сам по собі Зонд-4 не бере участі в регулюванні газової суміші, він лише дає інформацію про стан, за допомогою якої можна приблизно відрегулювати склад паливної суміші. Відсутність даного пристрою може служити причиною помилки "check".
Емулятор Zond 4 підключають в розрив сигнального кабелю лямбда зонда. Інформацію про склад газової суміші пристрій видає за допомогою світлодіода,
розташованого на корпусі. позначення:
Бідна суміш - зелений колір;
Нормальна суміш - жовтий колір;
Багата суміш - червоний колір.
Має перемикач форми сигналу. Він розташований всередині емулятора. Підтримує пилковидні і прямокутні форми сигналів. Розімкнуті контакти перемикача дають пилкоподібний сигнал, а замкнуті - прямокутний. Також він оснащений перемикачем методу емуляції.
Живлення - 12 Вольт. Роз'єм для підключення - під 4 контакти. У комплект поставки входить блок емулятора, комплект проводки і коротка інструкція про пристрій.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Емулятор лямбда зонда Tamona ZOND-4

  • Наявність: Немає в наявності
  • 400 грн.

Рекомендовані товари
Емулятор відключення форсунок Stag2E-4 (WEG-34AH-)

Емулятор відключення форсунок Stag 4 циліндри з ро..

437 грн.