Львів
Наш склад
ТЕЛ.
098 058 09 52
Час роботи
ПН - ПТ 10 - 18, СБ 10 - 15
E-MAIL
kangazlviv@gmail.com
Viber
0980580952

Емулятор бензину STAG FPE-A вироблений в Польщі компанією AC Spolka Akcyjna - відомим у  світі виробником автомобільної електроніки, автомобільних запчастин, діагностичного обладнання та компонентів для ГБО. Пристрій необхідний для застосування в різних марках автомобілів, де під час роботи на гбо з'являються помилки, які пов'язані із занадто високим або низьким тиском на паливній планці або помилки, пов'язані з ланцюгом регулятора в паливній рампі. При першому монтажі і запуску спрацьовує функція адаптації, яка автоматично визначає і підбирає параметри під автомобіль на який встановлений емулятор. Всі ці
налаштування зберігаються в пам'яті і можуть бути змінені тільки після проведення нової адаптації.
Під час роботи автомобіля на газовому паливі, із-за відсутності подачі бензину, тиск на паливній планці не змінюється так, як очікує того бензиновий контролер. В результаті штатний блок керування визначає це як помилку з ланцюгом регулювання тиску і скорочує час вприскування бензину, або повідомляє про помилку, через яку подальше пересування стає неможливим. Емулятор FPE-A здатний вирішити цю проблему, так як він співпрацює з бензиновим ланцюгом регулятора. Емулятор тиску бензину встановлюють в газобалонному обладнанні будь-якого покоління як незалежний пристрій. Не потребує додаткового обслуговування. Монтаж пристрою в місці захищеному від попадання води і вологи, а також захищеному від механічних впливів.
Застосовують для таких марок автомобілів:
Volvo S40, Volvo S60, Volvo S60R, Volvo S80, Volvo XC70, Volvo XC90;
Opel: Astra, Insignia;
Chevrolet: Captiva.
Ступінь захисту - IP40. Напруга живлення становить 12 Вольт ± 25%. Діапазон робочих температур знаходиться в межах від - 40 °С до + 70 °С. Гарантійне обслуговування пристрою здійснюється протягом 1 року після придбання.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Емулятор тиску бензину Stag FPE-A (WEG-964AH)

  • Наявність: Немає в наявності
  • 1063 грн.

Рекомендовані товари
Емулятор тиску бензину Stag FPE

Емулятор тиску бензину Stag FPE необхідний для зас..

960 грн.

Емулятор тиску бензину Stag FPE-V для Volvo

Емулятор тиску палива Stag FPE-V застосовують в ав..

1063 грн.