Львів
Наш склад
ТЕЛ.
098 058 09 52
Час роботи
ПН - ПТ 10 - 18, СБ 10 - 15
E-MAIL
kangazlviv@gmail.com
Viber
0980580952

Інжекторні системи на 4 циліндри Zenit Compact призначена для установки на сучасні 4-х циліндрові двигуни. Завдяки невеликій кількості проводів монтаж приладу значно спрощується. Крім цього, більше немає необхідності використовувати окремий MAP-сенсор, так як він вже вмонтований в блок управління. З огляду на ці факти час, що витрачається на монтаж, скорочується приблизно на 30%. Якщо раніше ви користувалися аналогічною системою, вам буде не важко переключитися на електроніку Zenit Compact, а все завдяки спрощеним і зрозумілому інтерфейсу. Ця система має дуже низький відсоток браку, що робить її більш затребуваною в порівнянні з іншими брендами.

Характеристики електроінки Zenit Compact на 4 циліндри

Контролер Compact став в певному сенсі інноваційним. У нього вбудований процесор нового покоління, який після установки і програмування швидко і точно обробляє інформацію. Це в свою чергу позитивно впливає на сумішоутворення усередині ГБО.

Окремо варто виділити функцію AAS (Automatic Adjustment System). У дослівному перекладі вона розшифровується як система автоматичного регулювання, і саме вона забезпечує безпомилкову роботу двигуна у всіх режимах.

Не варто також забувати і про функції відліку обертів з інжекторів, а також додаткової опції «збіднення суміші» для автомобілів марки «Mazda».

Головні переваги електроніки на 4 циліндри Zenit Compact над аналогами:

  • сучасний процесор
  • спрощений монтаж
  • Функція автоматичної підстроювання суміші
  • Компактність і захищеність корпусу від вологи
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Електроніка Zenit Compact 4 цил.

  • Наявність: На складі
  • 2058 грн.

Рекомендовані товари
Електроніка KING AEB MP-32, 4 цил.

Інжекторна система 4 циліндра AEB Кінг мп32 п..

2572 грн.

Електроніка LPGTECH 324 OBD

LPGTECH - польська компанія, виробник електроніки,..

4253 грн.