Львів
Наш склад
ТЕЛ.
098 058 09 52
Час роботи
ПН - ПТ 10 - 18, СБ 10 - 15
E-MAIL
kangazlviv@gmail.com
Viber
0980580952

Електронний блок управління STAG-4 plus розрахований для установки на двигуни з системою розподіленого уприскування палива. Даний контролер призначений для установки ГБО 4 покоління на бензинові мотори до 4 циліндрів, в тому числі з системами подачі без дросельного клапана Valvetronic (наприклад, в BMW) і Турбосістеми.

Характеристики Електроніки STAG 4 plus

Контролер STAG-4 plus для інжекторної системи на 4 циліндри оснащений прошивкою з додатковою графічною 3D картою, яка дозволяє точно регулювати уприскування газу в залежності від оборотів. Передбачена в ЕБУ і автоматичне коректування по температурі і тиску газу. Також пристрій дає можливість ручного коригування робочих параметрів в залежності від температури газу.

У блоці управління STAG-4 plus є вбудований емулятор бензинових форсунок і функція прогрівання газових форсунок. Алюмінієвий корпус забезпечує високу захищеність від зовнішніх впливів, а компактні розміри полегшують вибір місця для монтажу. Також в нашому інтернет-магазині ГБО ви можете купити електроніку інших провідних виробників.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Електроніка STAG-4 plus, 4 цил.

  • Наявність: На складі
  • 2769 грн.

Рекомендовані товари
Електроніка STAG-4 QNEXT PLUS

Електроніка STAG-4 QNEXT PLUS призначена для газоб..

2970 грн.

Електроніка Zenit PRO OBD 4 цил.

Електроніка Zenit PRO OBD для 4-х циліндрових ..

3660 грн.

Електроніка Zenit Compact 4 цил.

Інжекторні системи на 4 циліндри Ze..

2130 грн.