Львів
Наш склад
ТЕЛ.
098 058 09 52
Час роботи
ПН - ПТ 10 - 18, СБ 10 - 15
E-MAIL
kangazlviv@gmail.com
Viber
0980580952
РЕКОМЕНДОВАНІ

Мініатюрний мікропроцесорний контролер послідовного упорскування газу STAG-4 випробуваний і протестований еволюціонував в надійну систему STAG-300 Plus. Модернізований контролер оснащений оновленим програмним забезпеченням з додатковою графічною картою 3D, що дозволяє точно контролювати впорскування газу, в залежності від швидкості обертання двигуна.

Характеристика електроніки STAG-4 Eco 4 циліндри

Інжекторна газова система STAG 4 ECO надає можливість додаткової ручної коригування робочих параметрів, в залежності від температури упорскування газу, а також газовий інжектор з опцією прогріву. Програмне забезпечення контролера оновлено точною установкою дозування закачування газу.

Контролер призначений для всіх автомобілів, оснащених бензиновими двигунами від 1 до 4 циліндрів, в тому числі системи Valvetronic меншого споживання. Вбудований емулятор бензинових форсунок оснащений вилкою Europa / Bosch. STAG-4 Plus підтримує програмне забезпечення AcGasSynchro. Також інтернет-магазин ГБО дає можливість купити електроніку інших провідних брендів.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Електроніка STAG-4 Eco 4 циліндри

  • Наявність: На складі
  • 2490 грн.

Рекомендовані товари
Електроніка STAG-4 QBOX PLUS

Перед вами нова електроніка на 4 циліндри Sta..

2940 грн.

Електроніка KME Nevo 4 циліндри

За допомогою електроніки Nevo на 4 циліндри, Ви зм..

2055 грн.

Електроніка KME Nevo 4 PRO

Cистема впорскування ГБО для 4 циліндрів..

3150 грн.