Львів
Наш склад
ТЕЛ.
098 058 09 52
Час роботи
ПН - ПТ 10 - 18, СБ 10 - 15
E-MAIL
kangazlviv@gmail.com
Viber
0980580952

Електроніка King MP 48 OBD - прилад, на якому базуються преміум комплекти 4 покоління ГБО для 4 циліндрових авто.
  Електронний блок управління італійської А.Е.В. забезпечує при роботі всім комплекту відмінні експлуатаційні показники. Водій не відчує різниці при перемиканні з бензину на газ завдяки використанню в блоці функції взаємодії з бортовий діагностичною системою EOBD (European On Board Diagnostic).

Характеристика електроніки KING A.E.B - OBD MP-48


   Система впорскування газу на 4 циліндри має актуальні сертифікати омологації, які відповідають вимогам правил R 67-01 та R 110 ЄЕК ООН. Це дозволяє відповідати автомобілів найсуворіших вимог за рівнем токсичності вихлопних газів в межах, передбачених нормами EURO 5.
   Як відомо в системах упорскування газу IV покоління для управління кількістю подаваного газу, використовуються сигнали від бензинових форсунок, які подає на них бензиновий блок управління. В системі King MP 48 OBD з функцією взаємодії з EOBD (або просто з OBD) крім сигналів від бензинових форсунок, також використовується інформація від бортової діагностичної системи автомобіля, инсталлированной в бензиновому блоці управління.
   Таким чином, газовий ЕБУ перетворюється в активного учасника управлінням всім двигуном, що працює на газі. Ця інформаційна технологія, що базується на сучасному автомобільному комп'ютерному комплексі дозволяє забезпечити безпомилкову роботу двигуна на газі при мінімальному втручанні. 

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Електроніка KING A.E.B - OBD MP-48 , 4 цил.

  • Наявність: Немає в наявності
  • 4322 грн.

Рекомендовані товари
РЕКОМЕНДОВАНІ
Електроніка STAG-200 GoFast 4 циліндри

Електронна система послідовного упорскування газу ..

2144 грн.

Електроніка STAG-4 QBOX BASIC

Електроніка Stag qbox basic 4 циліндри -..

2744 грн.

Електроніка STAG-4 QBOX PLUS

4 циліндровий пропанового метановий ЕБУ: AC STAG Q..

3087 грн.