Львів
Наш склад
ТЕЛ.
098 058 09 52
Час роботи
ПН - ПТ 10 - 18, СБ 10 - 15
E-MAIL
kangazlviv@gmail.com
Viber
0980580952

Датчики температури


 Датчик температури редуктора OMVL/VALTEK CPR 4,7 кОм

Температурний датчик OMVL працює в системах ГБО 4-..

106 грн.

Датчик температури газу Stag (W1Y-0071/M3X-0802)

Датчик температури газу Stag служить для визначенн..

408 грн.

Датчик температури редуктора KME 4.7 кОм

Температурний датчик є одним з компонентів системи..

62 грн.

Датчик температури редуктора LPGTECH 4,7 кОм

Пристрій використовують в системах четвертого поко..

55 грн.

Датчик температури редуктора Stag

Датчик температури редуктора необхідний для вимірю..

55 грн.

Датчик температури редуктора Stag AC R02, AC R01

Датчик температури редуктора необхідний для вимірю..

69 грн.

Датчик температури редуктора Zavoli Zeta S/N 4.7 кОм

Температурний датчик є одним з компонентів системи..

72 грн.

Датчик температури редуктора Zenit 4.7 кОм

Датчик температури редуктора Zenit слугує для визн..

72 грн.

Показано з 1 по 8 із 8 (всього 1 сторінок)

Ви вже напевно не раз чули про те, що під час роботи з газобалонним обладнанням дуже важливо стежити за станом усіх його модулів і деталей. І так, це дійсно так, адже в такій складній системі всі компоненти тісно пов'язані, якщо хоча б один з них вийде з ладу або почне давати збої, це може негативно відбитися на роботі всього ГБО.

Тут мова піде про датчики температури ГБО. Це незамінні компоненти обладнання, завдяки яким відбувається вимір температури палива і передача цієї інформації в систему для розрахунку подальших показників. Як правило, датчики температури гбо 4 працюють безвідмовно і практично не піддаються поломкам, але, якщо ж ви помітили, що цей модуль вийшов з ладу, його терміново потрібно замінити. А придбати новий екземпляр, Ви зможете вже зараз в нашому інтернет-магазині.

Чому варто купити датчик температури газу в інтернет-магазині «KanGaz»?

Коли мова заходить про придбання нових модулів або деталей для газобалонного обладнання, на перший план виходить параметр сумісності. Існує безліч різновидів ГБО, і для кожного окремого виду доводиться підбирати свої унікальні деталі. В цьому випадку покупцям, як правило, потрібно надавати великий вибір товару, не обмежуючись двома-трьома позиціями.

В нашому інтернет-магазині ви зможете вибирати датчики температури від таких відомих виробників як Stag, Zavoli, Zenit, OMVL і інші.

Де кращі ціни на датчики температури ГБО?

Ми вже неодноразово спостерігали за тим, як покупці вимушено відмовляли собі в придбанні необхідного обладнання або запчастин. А все через завищену вартість на товар. Ціни регулярно ростуть, тому люди шукають будь-які способи для того, щоб заощадити на кожній наступній покупці. Але з нами вам більше не доведеться стикатися з подібними труднощами, адже ми пропонуємо своїм клієнтам кращу ціну на датчик температури гбо 4 покоління. Крім того, на сайті постійно діють акційні пропозиції і знижки, тому у вас є шанс отримати потрібний Вам модуль за рекордно низькою ціною.