Львів
Наш склад
ТЕЛ.
098 058 09 52
Час роботи
ПН - ПТ 10 - 18, СБ 10 - 15
E-MAIL
kangazlviv@gmail.com
Viber
0980580952

Електромагнітний клапан бензину Atiker (пластик) застосовується в комплекті газової апаратури для переобладнання карбюраторних двигунів на газ. Виготовлений цей клапан відомою турецькою компанією Atiker. Застосовують для ГБО 1 покоління. Вид палива - метан і пропан-бутан. Клапан бензину Atiker (пластик) підходить практично для всіх видів карбюраторних двигунів автомобілів. Оснащений вентилем для примусового відкриття і закриття подачі палива. Даний вентиль застосовують в аварійному режимі. При встановленні клапану він повинен знаходиться в закритому стані. Стрілки на корпусі вказують положення прапорця для перекриття.
Штуцери під бензиновий шланг і вентиль виготовлені з міцного пластику. Таке рішення дозволяє придбати клапан за нижчою ціною, але будьте впевнені, якість і надійність при цьому нікуди не діваються. ЕКБ Atiker встановлюють у вертикальному положенні.
Клапан оснащений котушкою 12 Вольт, яка відповідає за відкриття і закриття подачі бензину. У стані без подачі напруги - клапан закритий, а при подачі напруги – він відкриває подачу бензину. Керує клапаном перемикач бензин-газ, який розташований в салоні автомобіля. Котушка не має полярності. Шланги до штуцерів закріплюють за допомогою хомутів. Призначений під використання з бензиновими шлангами 8 мм. Має кронштейн для кріплення в підкапотному просторі. Клапанбензину зазвичай встановлюють між бензонасосом і карбюратором автомобіля.
У комплект поставки входить: електромагнітний клапан, 2 саморізи для кріплення і клеми для підключення.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Клапан бензиновий Atiker (K01.001225)

  • Наявність: Немає в наявності
  • 110 грн.

Рекомендовані товари
Електроклапан бензину Atiker (латунь) (K01.001226)

Електроклапан бензину Atiker необхідний для відкри..

158 грн.