Львів
Наш склад
ТЕЛ.
098 058 09 52
Час роботи
ПН - ПТ 10 - 18, СБ 10 - 15
E-MAIL
kangazlviv@gmail.com
Viber
0980580952

Електроклапани газу Tomasetto


Електроклапан газу Tomasetto (метан) (VMKT5901.A/VM4553)

Електроклапан газу Tomasetto метан здійснює включе..

851 грн.

Електроклапан газу Tomasetto пропанD6 М10x1 EVG-01 (EGAT1001)

Електроклапан газу Tomasetto пропан призначений дл..

374 грн.

Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)

Італійську компанію Tomasetto по праву можна назвати гігантом у сфері виробництва автомобільного устаткування. Своє визнання вона отримала завдяки виготовленню якісного ГБО, яке вже понад двадцять років радує клієнтів у всьому світі. Це й не дивно, адже таке обладнання дозволяє вам більш ефективно використовувати свій транспортний засіб, а також витрачати менше коштів на покупку палива (природний газ набагато дешевше звичного нам бензину).

Використовуючи ГБО важливо пам'ятати, що для ефективної роботи всі компоненти повинні знаходитися в ідеальному стані і працювати без перешкод. Окрему увагу варто приділити електроклапанам, тому що саме цей пристрій включає і відключає подачу газу з балона в двигун. Крім того, на клапані є спеціальний фільтр, який очищає газ від шкідливих речовин. І якщо клапан починає давати збої, вам варто негайно замінити його, інакше це може негативно позначитися на роботі всього ГБО. Придбати новий газовий клапан від Tomasetto можна вже зараз в нашому інтернет-магазині KanGaz.

Чому потрібно купувати електроклапани для ГБО Tomasetto в магазині «KanGaz»?

Якщо мова йде про покупку газобалонного обладнання або його складових частин, дуже важливо мати можливість вибрати потрібний товар. Кожна модель абсолютно унікальна, а тому і її комплектація може відрізнятися. У магазині «KanGaz» є два види электроклапана газу - для метану і пропану. Вибирайте той варіант, який підійде під ваш автомобіль і під той тип газу, який ви використовуєте.

Де купити газові електроклапани Tomasetto за найвигіднішими цінами?

Ми знаємо, що кожен клієнт буде шукати найвигідніший варіант перш, ніж зробити покупку. Нерідко доводилося спостерігати, як люди порівнювали ціни на один і той же товар в різних сервісах і магазинах з метою знайти найдешевший варіант. Але якщо ви потрапили в інтернет-магазин «KanGaz», вам не доведеться турбуватися про те, скільки коштує товар. Ми пропонуємо своїм клієнтам кращі ціни на товари відомих виробників, які вже не раз доводили, що їх товар є найякіснішим на ринку. Не витрачайте час на порівняння