Львів
Наш склад
ТЕЛ.
098 058 09 52
Час роботи
ПН - ПТ 10 - 18, СБ 10 - 15
E-MAIL
kangazlviv@gmail.com
Viber
0980580952

Комплектація:
1. Бензиновий клапан Valtek;
2. Болти для кріплення - 2 шт.;
3. Шайби - 2 шт.;
4. Гайки - 2 шт.;
5. Самонарізний гвинт - 2 шт.
Пристрій знайшов застосування в газобалонних автомобільних системах першого покоління для карбюраторних автомобілів і служить для відкриття і закриття бензинової подачі. Монтується в розріз бензинового рукава, між бензиновим насосом і карбюратором. Зазвичай встановлюють таким чином, щоб котушка була вгорі.
Передбачений під шланг діаметром 6 мм або 8 мм. Напрямок потоку палива вказано стрілкою на латунному корпусі клапана. Також слід зазначити, що клапан бензину Valtek володіє кріпильним кронштейном з отворами для фіксації.
Оснащений електромагнітної котушкою для керування режимом роботи, саме для цього він з'єднується з перемикачем виду палива в салоні. При роботі газової системи, напруга на котушку не надходить і вона знаходиться в закритому положенні. Включаючи бензин, на котушку надходить живлення, і вона відкриває доступ для проходу бензину. Клапан передбачений під живлення 12 Вольт з потужністю 11 Ватт. Клеми без полярності. Для аварійного випадку, наприклад, при виході з ладу котушки або сердечника, передбачений ручний пластиковий фланець. За його допомогою можна вручну відкрити або закрити паливну подачу.
Зроблено в Італії відомим брендом Valtek Spa. Сумісний з пропан-бутановими і метановими системами. Код в каталозі виробника - 16.BZN.06.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Електроклапан бензину Valtek (16.BZN.06)

  • Наявність: Немає в наявності
  • 329 грн.

Рекомендовані товари
Котушка електроклапана газу Valtek  6

Котушка valtek є елементом, відповідальним за відк..

117 грн.