Львів
Наш склад
ТЕЛ.
098 058 09 52
Час роботи
ПН - ПТ 10 - 18, СБ 10 - 15
E-MAIL
kangazlviv@gmail.com
Viber
0980580952

Клапан бензиновий Torelli - це пристрій, який забезпечує відкриття і закриття подачі бензину в карбюраторних автомобілях з встановленим газобалонним обладнанням. В системі ГБО займає місце під капотом авто, між бензиновим насосом і карбюратором. Монтують його, як правило, котушкою вгору. З заднього боку клапана ви можете побачити кріпильний кронштейн під два саморізи.
 В комплектацію входить:
1. Клапан бензину з електромагнітною котушкою;
2. Кріпильні саморізи - 2 шт .;
3. Комплект монтажний для підключення котушки.
Котушка з живленням 12 Вольт не має полярності. Вона оснащена внутрішнім сердечником, який власне і здійснює закриття і відкриття подачі. У звичайному стані вона відключена, а включається при подачі напруги (при перемиканні на кнопці в режим «бензин»). Крім того, клапан Тореллі має ручний вентиль, за допомогою якого можна самостійно закрити подачу бензину. Даний вентиль корисний при аварійних випадках коли котушка вийшла з ладу в дорозі.
ЕКБ Torelli  має зручне розташування штуцерів під вхід і вихід бензину. Доречі він призначений під 8-ми мм бензиновий рукав. Штуцери зроблені з латуні, витримують невеликі температурні і механічні перепади а також вплив вологи. На штуцерах вказано напрямок потоку бензину. Максимально допустимий тиск на клапан становить 7 Бар. Габаритні розміри - 59 мм х 71 мм х 91 мм. Вага - 245 грам. Максимальна пропускна здатність - 40 літрів в хвилину, тому його можна встановлювати на легкові та вантажні автомобілі.
Виробник пристрою - турецька компанія – Torelli Autogas Equipment. Може бути встановлений на системи газобалонного обладнання пропан-бутан (зріджений нафтовий газ ) і метан (стиснений природний газ ).

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Електроклапан бензину Torelli латунь великий №9

  • Наявність: Немає в наявності
  • 192 грн.