Львів
Наш склад
ТЕЛ.
098 058 09 52
Час роботи
ПН - ПТ 10 - 18, СБ 10 - 15
E-MAIL
kangazlviv@gmail.com
Viber
0980580952

Електроклапан бензину Tomasetto - пристрій, який відкриває і закриває подачу бензинового палива в карбюратор. Встановлюється на карбюраторні автомобілі, які були переобладнані під газове паливо. Електроклапан бензину Томасетто придбати який ви можете у нас, підходить для систем 1-го покоління газового обладнання для автомобілів (ГБО-1).
Клапан бензину Томасетто встановлюється між бензонасосом і карбюратором автотранспортного засобу. Це електромагнітний пристрій, оснащений вентилем примусового відкриття/перекриття палива. Працює вентиль надійно і довговічно, так як виконаний з міцного матеріалу. ЕКБ має кріплення для фіксації і саморізи для кріплення. Встановлюється бензиновий клапан у вертикальному положенні. На клапані намальовані стрілки, які вказують на напрям бензинового потоку.
Оснащений клапан котушкою 12 Вольт, яка відключає або включає подачу бензину. При відсутності напруги (в нормальному стані) – він закритий, а при подачі напруги – відкривається. Крім того, він має ручний клапан примусового закриття/відкриття. Він буде корисний у випадках, коли в дорозі вийшла з ладу котушка. Слід також зазначити, що котушка не має полярності. Сигнал про відключення або включення в роботу, клапан бере з перемикача виду палива, в салоні автомобіля.
Штуцери під шланги мають перехід, який дозволяє приєднувати рукави діаметром 6 і 8 мм. Штуцери виготовлені з латуні, міцні на злам. З заднього боку клапану розташований болт для приєднання кронштейна кріплення.
У комплект поставки входить:
Бензоклапан Tomasetto;
Кронштейн для кріплення;
2 саморізи;
Інструкція англійською мовою.
 

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Електроклапан бензину Tomasetto (EBAT0001)

  • Наявність: Немає в наявності
  • 281 грн.