Львів
Наш склад
ТЕЛ.
098 058 09 52
Час роботи
ПН - ПТ 10 - 18, СБ 10 - 15
E-MAIL
kangazlviv@gmail.com
Viber
0980580952
  • Балон пропан тороїдальний Atiker 54 літри (H 225 х Ø 630 мм)

Балон пропан тороідальний Atiker 54 літри 225х630 мм під запасне колесо виготовляється в Туреччині. 
Має форму - запасного колеса, звідси і зручність у використанні. Завод виробник - Atiker Autogas Systems . Підійде для використання в системах газобалонного обладнання усіх поколінь.
Пропанові балони Atiker відповідають всім вимогам технічної та протипожежної безпеки на території країн Європейського Союзу. Товщина сталевого листа в балонах Атікер - від 2,5 до 3 мм. Досить безпечний у використанні, так як виготовлений з якісних матеріалів. Газовий балон Атікер давно відомий в Україні, в наявності є паспорт до балону і сертифікат відповідності. Країна походження - Туреччина.
Балони пропан застосовуються для встановлення на автотранспортні засоби, як ємності для зберігання і транспортування зрідженого газу - пропану. Горловина знаходиться всередині балону, тому балон Atiker під
запасне колесо 54 літри можна називати внутрішнім. Він має 6 отворів на горловині до яких кріпиться мультиклапан. Мультиклапан повинен бути висотою 225 мм і кутом повороту 30°. Балон встановлюють на місце запаски в багажник автомобіля, а вже запасне колесо перевозять у чохлі в багажнику. На корпусі балону набита табличка, в якій прописаний номер, вказаний під час реєстрації ГБО, а також додаткові параметри. Гарантія балона 10 років або 2500 заправних циклів .
Пропановий балон Atiker, повним обсягом якого є 54 літри, зазвичай заправляють приблизно на 43,2 літра (80%). Решту 20% виділені на подушку з повітрям. Вона служить для розширення газу при високій температурі.
Умови безпеки під час роботи:
Температура навколишнього середовища в діапазоні від -20°С до + 65°С;
Пропановий балон, який наповнений газом не повинен потрапляти під вплив прямих сонячних променів та інших джерел тепла і енергії;
Балон повинен монтуватися в місцях, де він буде уникати ударів та інших механічних пошкоджень;
У комплекті балону міститься:
Балон газовий Атікер;
Вентиляційний сапун;
Кришка;
Болти для кріплення кришки балону (2 штуки);
Болти  для кріплення  самого балону.
 

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Балон пропан тороїдальний Atiker 54 літри (H 225 х Ø 630 мм)

  • Наявність: На складі
  • 2213 грн.