Львів
Наш склад
ТЕЛ.
098 058 09 52
Час роботи
ПН - ПТ 10 - 18, СБ 10 - 15
E-MAIL
kangazlviv@gmail.com
Viber
0980580952
  • Балон тороїдальний Atiker 42 літри

Балон пропан тороідальний Atiker 42 літри 200х600 мм під запасне колесо необхідний для встановлення в автомобілях, які працюють на газовому паливі, на штатному місці для запаски. Пропановий балон Атікер 42 літри, виготовляються турецькою компанією - Atiker Autogas Systems . Повна відповідність з прийнятим міжнародним стандартам безпеки. Підійде для використання в системах газобалонного обладнання усіх поколінь.
Балон газовий Атікер сертифікований. Має товсті сталеві стінки до 3 мм завтовшки.
Термін служби балону до 10 років або приблизно 2500 циклів заправки. Газовий балон Atiker має повний обсяг 42 літри, проте заправляти його слід на 80% (приблизно 34,4 літри). 20% які залишилися повинна займати повітряна подушка, яка дозволить газу розширятися у разі, коли підвищується температура.
Балон під запасне колесо 42 літри має внутрішнє розташування горловини, тому його прийнято називати внутрішнім. Горловина стандартних розмірів з 6 отворами для кріплення мультиклапану. Для цього балону
необхідно підбирати мультиклапан для тороідальних балонів з висотою 200 мм і кутом 30° (наприклад мультиклапан Томасетто класу А 200-30). Якщо мультиклапан має висоту більше, необхідно його підрізати до потрібної. Якщо менше - трубка для забору газу не буде діставати до дна балону, і в балоні буде залишатися стабільний залишок газу. Балон монтують в багажнику автомобіля замість запасного колеса. Запаску ж
доведеться возити в багажнику окремо. На корпусі балону вибита табличка із зазначеними параметрами, а також його номер, який вказують під час реєстрації ГБО. 
Основні вимоги щодо встановлення та експлуатації балону:
Температурний режим використання від -20 до + 65 °С;
Балон 200х600 - найпопулярніший на вітчизняному ринку. Його зазвичай встановлюють на автомобілі: Daewoo Lanos, Daewoo Nubira, Daewoo Sens, Daewoo Nexia, Chevrolet Aveo, Chevrolet Lacetti, автомобілі ВАЗ, ЗАЗ та багато інших з такими ж параметрами запасного колеса.
Комплект поставки балону:
Балон газовий під запаску Атікер;
Сапун вентиляційний;
Кришка на балон;
Болти для кріплення кришки балону (2 штуки);
Болти для кріплення балону.
 

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Балон тороїдальний Atiker 42 літри

  • Наявність: На складі
  • 1881 грн.