Львів
Наш склад
ТЕЛ.
098 058 09 52
Час роботи
ПН - ПТ 10 - 18, СБ 10 - 15
E-MAIL
kangazlviv@gmail.com
Viber
0980580952
  • Балон тороїдальний Atiker 34 літри (пропан)

Тороідальний балон атікер 34 літри 180х565. Основним завданням цього балону є транспортування і зберігання газу. Сам газ буде використовуватися під час
роботи двигуна, а точніше для його живлення.  Його форма - запасне колесо, звідси і зручність у використанні.
Основною характеристикою є товщина стінок (до 3 мм). Досить безпечний у використанні, так як виготовлений за допомогою сучасних технологій. Газовий балон Атікер давно відомий в Україні, додається і сертифікат відповідності. 
Горловина знаходиться всередині балону, тому балон Atiker під запасне колесо 34 літри можна називати внутрішнім. Вона має 6 отворів до яких кріпиться мультиклапан. Мультиклапан повинен бути висотою 180 мм і кутом 30 °. Часто балон встановлюють на місці запаски в багажник автомобіля, а  запасне колесо перевозять в іншому місці. На корпусі балону набита табличка, в якій прописаний номер, вказаний під час реєстрації газобалонного обладнання, а також всі його параметри і сертифікація. Гарантія балону 10 років або 2500 заправних циклів.
Пропановий балон Atiker, повним об’ємом якого є 34 літри, зазвичай заправляють приблизно на 27,2 літра (80%). Решту 20% виділені на подушку з повітрям. Вона служить для розширення газу при високій температурі.
Під час встановлення і експлуатації балону слід:
Використовувати при температурі від -20 до + 65 °С;
Місце, в якому встановлюють газовий балон, має бути захищеним від ударів та інших механічних впливів, а також джерел тепла і прямих сонячних променів;
Комплект поставки балону:
Балон газовий під запаску Атікер;
Сапун для вентиляції;
Кришка для балону;
Болти під кріплення кришки балону (2 штуки);
Болти безпосередньо для кріплення балону.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Балон тороїдальний Atiker 34 літри (пропан)

  • Наявність: На складі
  • 1936 грн.