Львів
Наш склад
ТЕЛ.
098 058 09 52
Час роботи
ПН - ПТ 10 - 18, СБ 10 - 15
E-MAIL
kangazlviv@gmail.com
Viber
0980580952
  • Балон пропан циліндричний Atiker 50 літрів (L 793 х Ø 300 мм)

Балон пропан циліндричний Atiker 50 літрів L 793 х Ø 300 мм - ємність для зберігання та перевезення пропанової газової суміші, що встановлюється у автомобілі з ГБО. Виготовлена відомим брендом з Туреччини - Atiker на основі сучасної інноваційної розробки з використанням новітнього обладнання. Пропанові балони Атікер 50 літрів, відповідають вимогам протипожежної безпеки. За товщини сталевого листа стінки до 3 мм можна говорити про підвищену міцність та надійність балону. Застосовують тільки при встановленні пропану на автомобіль. Для газобалонного обладнання 1-4 поколінь.
Сертифікований на території України .
Газовий балон служить до 10 років або 2500 циклів заправки. Повний обсяг 50 літрів, проте заправляти його потрібно на 80% від повного обсягу. Решту 20% повинна займати повітряна подушка, яка дасть змогу газу розширятися у разі підвищення температури у балоні.
Умови безпеки під час роботи:
Температура навколишнього середовища повинна бути в діапазоні від -20°С до + 65°С;
Балон, який наповнений пропаном не повинен потрапляти під вплив прямих сонячних променів, а також інших джерел тепла або енергії;
Балон повинен монтуватися у таких місцях, де він буде уникати механічних пошкоджень;
Балон має циліндричну форму, досить популярний для таких автомобілів як: ВАЗ, Волга, Daewoo, Chery та багато інших. Стандартна горловина на 6 болтів. Для даного балону необхідний мультиклапан для циліндричних балонів з висотою трубки для забору газу і поплавком 300 мм та кутом повороту 30 градусів (наприклад Tomasetto 300-30 cl.A). Якщо мультиклапан має діаметр більше, забірну трубку і поплавок
підрізають до необхідної висоти. Додатково, для монтажу балону у багажнику потрібні стрічки кріплення балонів. Якщо балон встановлюють зовні, необхідна додатково спеціальна металева рамка. Між горловиною і мультиклапаном встановлюють вентиляційну коробку, завдяки якій відбувається виведення газу.
На балоні вибита спеціальна табличка із зазначеними параметрами та номером балону. 

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Балон пропан циліндричний Atiker 50 літрів (L 793 х Ø 300 мм)

  • Наявність: На складі
  • 1646 грн.