Львів
Наш склад
ТЕЛ.
098 058 09 52
Час роботи
ПН - ПТ 10 - 18, СБ 10 - 15
E-MAIL
kangazlviv@gmail.com
Viber
0980580952
Рекомендовані
РЕКОМЕНДОВАНІ
Електроніка STAG-200 GoFast 4 циліндри

Електроніка STAG-200 GoFast 4 циліндри

Електронна система послідовного упорскування газу ..

2144 грн.

РЕКОМЕНДОВАНІ
Електроніка STAG-400 DPI 4 циліндри, версія В2

Електроніка STAG-400 DPI 4 циліндри, версія В2

Система впорскування палива Stag-400 DPI B2 - це с..

6860 грн.

Електроніка STAG-400 DPI 4 цил., Версія A1, LED-401

Електроніка STAG-400 DPI 4 цил., Версія A1, LED-401

Електроніка FSI STAG-400 DPI, L3/DV..

6826 грн.

Електроніка KME NEVO-SKY DIRECT 4 цил.

Електроніка KME NEVO-SKY DIRECT 4 цил.

З метою створення пристроїв, здатних обслуговувати..

6860 грн.

Товари зі знижкою

АКЦІЯ
Міні-комплект ГБО STAG-4 QBOX Plus 4 цил. (Ред. Alaska, форс. Valtek 30, філ. 1/1)

Міні-комплект ГБО STAG-4 QBOX Plus 4 цил. (Ред. Alaska, форс. Valtek 30, філ. 1/1)

Міні-комплект ГБО 4 покоління STAG QBOX PLUS - суч..

5179 грн. 5316 грн.

Інтернет-магазин KanGaz - кращі ціни на ГБО в Україні

Наскільки сильно Ви втомилися від високих цін на бензинове паливо, яке постійно росте в ціні? Відповідь очевидна, але, на щастя, існує ідеальне рішення для кожного власника автомобіля при якому Ви зможете економити на паливі і користуватися транспортним засобом щодня - це газобалонне обладнання.

Ми маємо багаторічний досвід продаж ГБО на авто, таким чином допоможемо Вам розібратися що представляє собою дана система і специфіка її роботи.

Що таке ГБО?

ГБО називають систему газобалонного обладнання, за допомогою якої автомобіль отримує технічну можливість працювати на бензиновому паливі і газі. Унікальна система складається з механічних та електронних блоків. Особливості ГБО на авто проявляються в більш плавній і м'якій роботі мотора, зниження витрат на паливо більш ніж в два рази, використанні двох видів палива поперемінно, значному збільшенні пробігу без заправки, а також підвищенню працездатності двигуна завдяки повному прогоранню пропан-бутанової суміші.

Варто зазначити, що газобалонне обладнання сприяє зменшенню викиду негативних речовин в атмосферу в процесі згоряння.

Різновид газобалонного обладнання

У світовій практиці виробниками прийнято розділяти обладнання ГБО на кілька поколінь. Класифікація носить більш неофіційний характер, але при цьому надає зручність для визначення. На даний момент на ринку існує 6 поколінь газобалонних систем для транспортних засобів, які розрізняються принципом подачі газу на двигун.

Обладнання ГБО 2 покоління і 3 вже не настільки затребувані з технічного боку, як мінімум, і в наш час встановлюються на невелику кількість авто. Широке визнання отримала установка ГБО 4 покоління, так як підходить на більшість автомобілів з інжектором. Ситуація з 5-м і 6-м поколіннями, з одного боку новаторська, а з іншого - не так часто існує можливість їх встановити в Україні. Особливість цих поколінь полягає у впорскуванні газового палива в колектор або безпосередньо в циліндри. Ціна на ГБО 5-го і 6-го покоління значно дорожча від 4-го, але з легкістю встановлюється на найновіші моделі автомобілів. Також, в інтернет-магазині Kangaz Ви маєте можливість придбати різні комплектуючі, такі як: форсунки, редуктора, системи упорскування ГБО, ремкомплекти редукторів, ремкомплекти форсунок та інші.

Як купити ГБО на авто в Україні недорого?

Перед покупкою, перш за все, необхідно зупинитися лише на якісній системі від перевіреного виробника. Наш магазин надає виключно найпопулярніші моделі газових систем, для різних споживачів від світових брендів, перевірених часом.

Наш інтернет-магазин пропонує кращі можливості і пропозиції у всіх областях України, щоб купити купити ГБО 4 покоління через інтернет за доступною ціною. Зв'яжіться з нами вже зараз, і Ви отримаєте кваліфіковану допомогу з усіх питань.